Tekke Group

Kurumsal

Tekke Group, köklü geçmişinden aldığı güçle: Yenilikçilik, Özdisiplin, Müşteri odaklılık, Sosyal sorumluluk, Sürekli gelişim, GüvenilirlikTemelleri üstünde yükselen çalışma anlayışını koruyarak her gün yeni hedeflere doğru yol alıyor.

 

Tekke Group, köklü geçmişinden aldığı güçle:

Yenilikçilik, Özdisiplin, Müşteri odaklılık, Sosyal sorumluluk, Sürekli gelişim, Güvenilirlik

Temelleri üstünde yükselen çalışma anlayışını koruyarak her gün yeni hedeflere doğru yol alıyor.

 

Tekke Group, kurulduğu günden bu yana sektörde güvenilir, güncel teknolojiyi takip ederek en iyi hizmeti vermektedir. Gerisinde bıraktığı çizgi ile en temel problemlerden arınmış projelere imza atmış ve günümüze kadar da bu istikrarla ticaret hayatına devam etmiştir.

Kaliteli üretimiyle inşaat sektörünün önemli bir aktörü haline gelmeyi ilke edinen Tekke Group, gerçekleştirdiği bütün projelerde yüksek kalitede üretim yapmak, müşterilerine beklentilerine uygun projeler üretmek ve sevdiklerinizle beraber yaşayacağınız; mutlu ve huzurlu bir ortam hazırlamayı ilke edinmiştir.

Şirketimizi benzerlerinden ayrılan temel özelliklerinden biri projelerinde inşaat ve malzeme kalitesi kadar çevresel ve sosyal unsurlara da son derece önem vermesi ve özenli yaklaşmasıdır.

Tecrübesiyle; sürekli ve dengeli bir şekilde büyüyen Tekke Group yenilikçi ruhu, kalite anlayışı ve güvenilirliğiyle sektördeki tüm firmalarca istek ve memnuniyetle çalışılmak istenen bir çözüm ortağı olmuştur.

 

 

Tekke Group

Satış OfisiMithatpaşa Caddesi No: 626 / 1 Küçükyalı İzmir0232 224 0 111

Yönetim Ofisi1570 Sokak No: 19 Kat: 5 Daire: 54 Çınarlı İzmir0232 452 0 737

İLETİŞİM FORMU
Sizlerle iletişime geçebilmemiz için aşağıdaki alanları lütfen doldurunuz.

Bu formda verdiğim kişisel bilgilerimin, TEKKE GROUP her türlü pazarlama, reklam ve iletişim çalışmalarında kullanılması ve saklanılmasına izin veriyor ve Tekke Group’un tüm duyurularını almak istiyorum. Müşteri yukarıdaki belirtilen iletişim faaliyetlerinin devam etmemesini ve bilgi paylaşım tercihini değiştirmek isterse, bu talebini, Tekke Group’un info@tekkegroup.com.tr adresinden veya 0232 224 0 111 nolu müşteri hizmetleri hattına iletmek suretiyle üyeliğini iptal etme hakkına sahiptir.

biz-sizi-arayalim
KurumsalTekke GroupFuture Projects
0232 224 0 111